Hakkımızda

Ayken

  Ayken Isparta’mızda yetişen beyaz güllerinin ucu az pembemsi olan beyaz gülün adıdır. Atasözlerinde beyaz gül şöyle geçmektedir. Gençken, sağken, dostuna gönder bir ayken. Bir başka atasözümüzde Gün olurda alırsan bir mesken, dikiver önüne bir tutam ayken. Ayken Türkçemizde sevgili, canan demektir. Ayken, beyaz, saf, temiz, barış ve huzuru ifade eder. Ayken aynı zamanda bazı yörelerimizde kız çocuklarına isim olarak da konulmaktadır.

Isparta’nın parlayan yıldızı

Bir aile şirketi olan Ayken inşaat firması bir Isparta şirketidir.Ayken’in açılımı (Akçay Yatırım Kalkınma Endüstri Normları) dır. 2003 yılında kurulan şirketimiz kademeli inşaat işlerine başlamış olup reel kurumsal ve markalaşma yapılanmasını 2008 de tamamlamıştır.

Misyonumuz

   Teknolojiye önem vererek hit projeler ile gündemi belirleyecek yeni inavasyon yatırımlarıyla gönlünüzü fethedeceğiz. Halkımızın isteklerini dinleyerek bölgemizin konumuna bakarak ekonomik kaliteli binalar yapmayı kendimize gaye edindik. Ayken inşaat kurumsal kimliğini daha da büyüterek konut sektöründe yaşanabilir konforlu depreme dayanıklı site türü konutlar üretmeyi ilke edinmiştir. İnşaat sektöründe ismini kaliteyle özleştirme çabasında olan firmamız en iyi ve en  kaliteli malzemeleri sizlerin hizmetine sunmakla güven duyacaktır.

Ortaklık

    Global dünyada finansın durumu şimdilerde daha iyi anlaşılmaktadır. Sermayesi güçlü firmalar her türlü krizlere ve rekabete göğüs gerebilmekte veya piyasada istediği gibi hareket edebilmektedir. Ayrıca daha büyük projelere imza atabilmektedir. Bundan dolayıdır ki Ayken A.Ş. bir Türkiye şirketi olmak için bazı inşaat şirketleriyle ortaklık yapısına müsait olup her türlü teklife açığız.

Sözün özü

    Isparta’yı muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak, müreffeh yaşanabilir bir şehir yapmak için üzerimize düşen görevi yerine getireceğimizi deklare ederiz.. Milli gelir seviyesi yüksek olan huzurlu modern bir Isparta’yı inşa için haydi el ele.

Ramazan AKÇAY  
Ayken Emlak ve İnşaat A.Ş.  
Yönetim Kurulu Başkanı  


ayken = Sevgili, Canan demektir.
ayken = Kız çocuklarına verilen isimdir.
ayken = Çiçekleri beyaz olan gülün adıdır.

Yukarı

Ayken Emlak ve Insaat San.Tic.AS
Tel : 0246 232 64 98 - Gsm : 0532 668 02 35   /   P.Mehmet Mah. 113 Cadde. No.65  Isparta, Turkey
Copyright © 2011 Ayken Inc. All Rights Reserved.  / Bütün haklari Ayken A.S. aittir.

web
stats